Dell P3426WEB | 34 " | IPS | WQHD | 21:9 | 100 Hz | 5/8 ms | 3440 x 1440 pixels | 350 cd/m
- TootjadDell
- Mudel: 210-BVHQ
- Saadavus: 5
-
665€
Dell P3426WEB | 34 " | IPS | WQHD | 21:9 | 100 Hz | 5/8 ms | 3440 x 1440 pixels | 350 cd/m²
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 14.81 kg |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| HD tüüp | WQHD |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 9.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 4100.00 g |
| Plastic (No PET) | 750.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | P3426WEB |
| Reaktsiooniaeg | 5/8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 4.85 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

















